Kutlukent Bilgisayar

Günümüzde alışverişin ve tüketimin artması ile market sayısı da aynı oranda olarak artış göstermiştir. Marketler sattıkları ürün çeşitliliğini artırmış ve aranılan her şeye ulaşımı kolaylaştırmıştır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için oldukça avantajlar sunan samsun market otomasyonları sistemi ile kolay birkaç işlemle ürün kontrollerini sağlamanız mümkün. Stok ürünlerinizi, kampanya ve promosyonları takip etmek gibi karmaşık işlemleri hızla halledebileceğiniz bir sistemdir.

Market Otomasyon Sistemi Özellikleri

Market otomasyon sistemi sadece marketlerde değil, giyim, kantin, perakende satış yapan tüm işletmelerin kullanabileceği düzeyde hazırlanmıştır.

Özellikleri;

 • Kolay işlem
 • Sınırsız ürün
 • Zamandan tasarruf
 • Stok takibi
 • Karlılık ve ciro analizi
 • Sipariş entegrasyonu
 • Depo entegrasyonu

Bu özellikler ile işletmeniz için gerekli olan tüm işlemlerin kontrolünü yapmanız kolaylaşıyor. Market otomasyonlarında kullanacağınız tüm işlemleri el terminalleri aracılığı ile takip edebiliyorsunuz.

Market Otomasyonu Depo ve Stok Yönetimi

Birden fazla şubeniz varsa ve ürün çeşitliliğiniz oldukça fazla ise market otomasyon sistemi tam size göre. Tüm stok kontrollerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik bu kontrolleri yaparken sonsuz teknolojik bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Bilgisayar kullanmayı biliyorsanız, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. El terminallerinden giriş yapılan siparişleri market otomasyon sistemi ile takip edebilirsiniz, sipariş sonrası depoya entegre bilgi iletebilir ve stok güncellemelerini yapabilirsiniz. Ürünlerinizin kaç adet kaldığını, giriş ve çıkışları detaylı olarak rapor edebileceğiniz, karmaşık yapıları sizin için basite indirgeyen bir sistemdir.

Market Otomasyonu ile Karlılık

Market otomasyonu ile günlük karlılık analizinizi yapabilir ve cironuzu takip edebilirsiniz. Haftalık, aylık ve yılık olarak tüm bilgilere tek sistem üzerinden ulaşabilirsiniz. Gerekli fiş ve fatura kontrollerini kolaylıkla yaparak denetim halinde olabilirsiniz. Birden fazla departman tarafından alacağınız bilgiyi tek sistem üzerinden almış olmak size hem personel maliyetinden tasarruf sağlayacak hem de güvenilir verilerle içinizin rahat edecek. Market olarak artık sadece gıda sektörü bilinmiyor. Giyim marketleri, eşya marketleri, ayakkabı marketleri kısacası ürün fazlalığı olan her sektörün bir marketi oluyor. Market otomasyonu ile bu ürün giriş çıkışları daha verimli olarak kontrol edilebiliyor.

Market Otomasyonu Zamandan Tasarruf

Market otomasyonunun en önemli özellikleri arasında zamandan tasarruf edilmesi vardır. Zaman iş sahipleri için oldukça önemlidir. Kısa sürede istenilen bilgiye ulaşabilmek ise oldukça zordur.

Departmanların ayrı birimlerde görevlendirilmesi, satış birimi, muhasebe, depo ve diğer personellerin koordinasyonu sonucu sizlere rapor gelmesi epey zaman alır. Mesai saatleri içerisinde yaşanan yoğunluk sebebiyle geç gelen raporlarda sorun fark etmemeniz halinde ise geç kalınmış olabiliyor. Örneğin; indirimli ürünün fazla tutarla satılması ve saatlerce bu yanlış işlem üzerinden devam edilmesi üzerine önüne geçilmez bir hal olabilir. Müşterilerinize bu durumu izah etmeniz zaman alır.

İşlemleri anlık olarak görüntüleyerek gerekli raporların analizini almış olmanız, iş verimliliğinin düşmemesini sağlar. İstediğiniz her bilgiye ulaşmak için personelinizin iş verimliliğini bölersiniz ve bu sizin iş gücünüzden, karlılığınızdan gider. Kapsamlı bir iş yerinde bir kişinin işleri aksatması, tüm departmanın işlerini aksatması anlamına gelir. Bu nedenle zamanının, işinin ve karlılığın kıymetini bilen işletmeler market otomasyonuna her zaman önem veriyor.

Market Otomasyonları

Teklif almak ve bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Market Otomasyonları

Market Otomasyonları ile ilgili sürekli güncellenen detay sayfamız.
Son Güncellenme Tarihi: 19 Mayıs 2020

İletişim

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:00
 • Cumartesi: 08:00 - 13:00
 • Pazar: Kapalı

Kutlukent Bilgisayar

Çalışmalarımızı 3 ana prensibe bağlı olarak gerçekleştiriyoruz.

 • Kalite
 • Güven
 • Fiyat