Market Otomasyon Sistemleri Ne İşe Yarar?

Market Otomasyon Sistemleri Ne İşe Yarar?

Bilişim teknolojileri alanında 2009 senesinden yani 11 yıldır tecrübe ettiğimiz çok sayıdaki tasarıdan elde ettiğimiz bilgi ve birikimimiz sayesinde her daim hizmetinizdeyiz. Devamlı olarak güncelleme gören bilişim teknolojileri dalında uzman ve yerinde fikirlerle siz sevgili iş ortaklarımıza teknik yardım sağlamaktan onur duymaktayız. Bu sektör çerçevesinde sağlamış olduğumuz kazanımlarla pek çok tasarıda mevcudiyetimizi ve kalitemizi ispat ettiğimizi düşünüyoruz. Çağımızın getirmiş olduğu teceddütlerle beraber market sayısı süratli bir artış göstermiştir. Bununla bağlantılı olarak her çeşit gereksinimimiz bu firmalar vasıtasıyla giderilebilmektedir. Bu firmaların, pazar muamelatlarının en kıvrak ve süratli biçimde devam ettirildiği alanlar olmasından ötürü de market otomasyon düzeneğini gereksinim duyulmaktadır. Market otomasyon sistemleri ne işe yarar? Bu sistem sayesinde cumartesi ve pazar, vatandaş günleri, sebze ve meyve günleri benzeri, marketlerin çok yoğun olarak çalıştığı özel günlerde bile çok basit bir biçimde stok kovuşturması ve ürün satışı yapmanız olanaklı duruma getirilmiştir.

Market Sahipleri Ne Tür Sorulara Cevap Aramaktadır?

Genel itibariyle market sahibi olanların zihnini meşgul eden ve onları muallakta bırakan soru “Kompleks prosedürlerle ilgilenmek mecburiyetinde kalır mıyım?” Sorusu olmaktadır. Düzeneklerimiz, yeterli seviyede bilgisayara hakim olan tüm bireylerin kolayca işlem gerçekleştirebileceği biçimde dizayn edilmiştir.

Katiyen birtakım kompleks işlemlerle ve çözümlenmesi meşakkatli olan problemlerle karşı karşıya kalmazsınız. Düzeneği kavramak son derece pratik olmakla beraber sizleri asla saatlerce uğraştırmaz. Kullanım kolaylığı vesilesiyle, gündelik market işlerinde sizlere zaman kazandırmaktadır.

Market Otomasyon Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Samsun market otomasyon sistemleri sayesinde tüm gündelik işlerinizi konforlu bir biçimde tamamlayabileceksiniz. Bu sistemi ayriyeten, sadece market ortamlarında değil, kantinlerde, giyim mağazalarında, büfelerde ve satışlarını tekten yapan her bir işletmede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sistem beraberinde pek çok kârı da getirmekte olup kullanışlı ve büyük çaplı bir kullanım alanı sunar. Bahsettiğimiz sistem irili ufaklı her çaptaki işletmeye müteveccih çözümler üretir. Elde ettiği kâr ile beraber işletme yöneticilerinin en büyük destekçisi olacağının sözünü veriyoruz.

Samsun Market Otomasyon Sistemleri ile Neler Yapılabilir?

Marketinizde bulunan her çeşit ürünü sistem üzerinde prezante edebilirsiniz. Bunun sayesinde, tüm ürünler program içerisinde tanıtılır ve etiketlenir. Tanıtımın akabinde, bütün ürünlerinizin takip sürecini sistem ara yüzünden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün sizlere kazandırmış olduğu en önemli kârlardan bir tanesi de manuel terminaller vasıtası ile son derece süratli bir biçimde sayım yapabilme imkânı sunmasıdır.

Otomasyon Sisteminin Sağladığı Avantajlar

Samsun market otomasyon sistemleriyle deponuzda yer alan malların hem geliş hem gidiş takibini yapabilir, deponuzun kesintisiz olarak denetiminiz altında bulunmasını sağlayabilirsiniz.

  • Çeşitli rafların, reyonların takip işlemini de emniyetli ve süratli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Deponuzda tutmayı arzu ettiğiniz ürün oranını kendiniz seçerek, dilediğiniz rakam arasında stok yapmak üzere program ayarlarını pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
  • İşletmelerinizde bulunmakta olan bütün teraziler ve yazar kasalarla ahenkli olarak çalışmaktadır.

Ürünlerinizde fiyat değişikliğine gideceğiniz vakit bunu kendiliğinden yazar kasa ve terazilerinize iletebilirsiniz.

Otomasyon Sistemi Hangi İşletmeler İçin Uygundur?

Samsun market otomasyon sistemleri çok sayıda şubesi bulunan işletmeler için de elverişlidir. Tüm şubelerinizi teke tek idare edebildiğiniz gibi, her bir şubenin birbiriyle bağlantısını sağlamanız da olanaklı hale getirilmektedir. İşletmeniz dahilinde çalışan her eleman adına değişik bir kullanıcı aktif edip, hangi elemanın hangi işlemi yaptığını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Ayrıntılı belge özelliği sayesinde, satış oranı en olan ürünleri ve talep edilmeyen ürünleri de gözlemlemeniz olanaklıdır. Sistem üzerinden siparişlerin hepsinin takibi yapılır. Sistem aracılığıyla, siparişlere ait fişleri otomatik bir biçimde fatura haline getirip, depoya daha süratli ürün transferi sağlayabilirsiniz.

Sistem Üzerinde Yapılabilecek Diğer İşlemler

Samsun market otomasyon sistemleri, işletmenizin bünyesindeki bütün ürünlerin toplam değerlerini de hesaplayabilmektedir. Sistem gölgesinde personellerinizin her birinin takibini yapabilirsiniz. Banka ile fatura muameleleri de olmak üzere, her türlü muhasebe işlerini bu sistem üzerinden rahatça idame ettirebilirsiniz.

Market Otomasyon Sistemi Hizmeti ve Firmamız

Bu hizmet de dahil olmak üzere firmamızın insan kaynakları nezdindeki esas maksadı; kuruluşun vizyon, değer ve izlemleri istikametinde hakikatli işe hakikatli kişiyi tercih etmek, odak ve merbutiyetini artırarak firmada kalıcılığını sağlamaktır.

  • Niteliği düzenleyici süreç ve düzeneklerle artırmak, kurumsal ve şahsi performansı devamlı olarak geliştirmektir.
  • Firmamız gelişme göstererek büyümeyi sürdürürken modern insan kaynakları uygulamalarına ait bütün gelişmeleri istikrarlı bir biçimde izleyerek iş prototipine uyarlanmasına ehemmiyet vermektedir.
  • Market otomasyon sistemleri hizmetinde çalışanları, sağlayıcıları, hasımları, müşterileri, hizmet verenleri özetle bütün paydaşları ile yürütmekte olduğu ilişkilerde adaleti adeta bir pusula olarak kullanmaktayız.
  • Müşterilerimizin gereksinimlerine ve sorunlarına yönelik esaslı ve süratli çözüm üretmeyi fark arz eden bir güç olarak görmekteyiz.
  • İş etiğine uygun düşecek şekilde işler yapmayı ve manevi bazdaki değerlerimizi karar düzeneğinin yegane kıstaslarından birisi olarak kullanma yoluyla maddi boyuttaki erklerimize ulaşmayı amaç edinmekteyiz.

Bu sayede, gerek çalışanlarımızın gerekse müşterilerimizin tercih ettiği bir firma konumunda olmayı arzu etmekteyiz. Faaliyette olduğumuz sektör içerisinde mali, toplumsal, kültürel, teknolojik ve üretim bazında bütün paydaşlarımız ile birlikte gelişim göstermeyi hedefliyoruz.

Bilgisayarları en konforlu ve verimkâr biçimde kullanmanız adına lazım olan her türlü desteği sağlamak ve emniyet sistemleri hususundaki deneyimlerimiz ile siz değerli iş ortaklarımızın emniyetini hat safhada tutuyoruz.

Market otomasyonları hizmetinin haricinde güvenlik kamerası, bilgisayar çevre bilimleri ve teknik servis, web tasarım ve muadil toner hizmetleri de vermekteyiz. Çok yakında ise mobil uygulama, hosting, domain, sunucu ve reklam hizmetleri de mevcut hizmetlerimizin içerisine dahil olacaktır.