Hosting Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hosting Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilgisayar ve internet üzeri teknik bilgilerin yer aldığı ve bu teknik kaynaklarının satışının yapıldığı firmamız internet ortamından da hizmet vermektedir. Pek çok ana ve alt başlıkların yer aldığı sitemiz bu alanlardan biri olan hosting satışı ile müşterilerinin memnuniyetini artırmaktadır. Peki hosting nedir, hosting satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir diye merak edenler için, bu konudaki hizmetleri hakkında bilgi vererek firmamızın hizmetlerini sizlere tanıtmaktayız.

Ön Bilgi

Web siteleri yapılan hizmetle alakalı kurulmakta olup hem internetin kullanımı açısından hızlı, etkin reklam ve tanıtım sağlarken firmaya hem de iş ve işlemlerin takibi, işleyişi açısından kolaylık sağlamaktadır. Tüm sektörler için yazılımları bulunan web site kurulumları firmamızca sağlanmaktadır. Teknoloji, sağlık, hobi, yemek,otel, gibi, kurulum yapılmakta ayrıca bu web sitelerini destekleyici programlar arasında yer alan hostingler hakkında da firmamız gerekli alt yapıya sahiptir.

Hostingler hakkında genel bilgilere yer verilerek sitemiz; web kurulumlarında olmazsa olmazlar arasında yer alan destekleyici ve işlevsellik özelliğine sahip hosting yazılımları nın gerekliliğine vurgu yapmaktadır. Birbiri ile bağlantılı Web sitesi ve hostingler hakkında kısa ve açıklamalı tanım ile konuya başlar isek;

Web sitesi; Bir web sürücüsü üzerinden domaine bağlı olmak kaydıyla yazı, resim, video, kayıt, müzik gibi içerikleri barındıran sayfalar olarak tanımlanır.

Hosting; profesyonel yada amatörce hazırlanan bir blog sitesinin kapsadığı yazılım ve donanım kaynaklarını geliştirmek amaçlı hazırlanan bir programdır. Bu sayede

 • Site güvenirliliği
 • Site performansı
 • Sitede yapılan otomotik güncellemeler
 • Sitenin ve kullanıcıların güvenliği
 • Siteye ceosuz destek hattı sağlanmaktadır.

Tüm bu kapsayıcı maddeleri nezdinde bulunduran güvenilir bir adres olarak sitemizden satın almanız önerilmektedir.

Neden Tercih Edilmeli

Web sitelerinde hosting alınması zorunlu hale gelen ve oluşturulan tüm Web sitelerinden yüksek verim ve işlevsellik almak için doğru hosting paketi almak gerekir. Sitemiz bu anlamda farklı hosting paketleri ile sizlere destek olmaktadır. Yukarıda bahsi geçen web sitesi işlevselliği için gerekli maddeleri kapsayan hosting paketleri bizde mevcuttur.

Hosting destekleyici bir yazılımdır. Düzgün bir hosting sayesinde web siteniz işlevsellik kazanır. Web sitenize erişim sorunları yaşamamak, web sitenize yüklenmesi gereken içerikler ve verilerde sorun yaşamamak, yavaş yükleme sorunları yaşamamak için hosting yazılımı gereklidir.

Kutlukent bilgisayar olarak web sitelerinizdeki ziyaretçi memnuniyeti için hosting yazılım hizmetini en güvenilir şekilde yaparmakta ve ziyaretçilerinizin web sitenizde daha kalıcı olmasını sağlamakta aracılık etmekteyiz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

http://www.kutlukentbilgisayar.com sitemizden de ayrıntılı hosting verilerine ulaşabilirsiniz. İyi bir hosting yazılımına sahip olmanın avantajları şöyle sıralanabilir.

 • Kaliteli bir hosting yazılımı ile web siteniz hızlı bir şekilde çalışacak, zaman açısından tasarruf edebileceksiniz
 • Hosting sayesinde arama motorlarında daha hızlı yer alabileceksiniz
 • %100 uyumlu hosting yazılımlarımız tüm web siteleri için ideal ve uygun maliyettedir.
 • Web sitelerinin tehditlere, virüs saldırılarına maruz kalmamaları için güçlü bir güvenlikle siteniz koruma altında olur.
 • Diğer siteler arası veri akışında güvenli izalasyon sağlar
 • Etkili ve özel güvenlik kuralları ile web sitenize koruma sağlar.
 • Kötü yazılımlı virüslere karşı sitenizi ve sunucunuzu korur.

%100 Uptime

Web sitesine erişilme süresi olan uptime kavramı siteniz açısından önemli bir etkendir. Kutlukent bilgisayar hosting yazılımlarımız sayesinde % 100 hızlı erişebilirlik sağlanmaktadır.

Bu erişebilirlik süresinde ve güvenlik, koruyuculuk gibi diğer ayırt edici özelliklerde bir açık olduğunu görebilmek adına sürekli güncellenme olanağınız yine firmamız tarafından alınan hosting paketl programlar sayesinde gerçekleşir.

Yeniliklere Uyum

Sitemizden alınan hostingler o zaman diliminde en iyi performans ve tüm özellikleri ile paket halinde satılmakta olup, bu paketlerin güncellenmesi gerektiğinde yine firmamızca gerekli yenilikler paketlerinize sorunsuz adapte edilecek esneklikte kısa sürede hazırlanmaktadır. Sitenize trafik, cpu, spamlara karşı koruma yazılımları, sertifika, resim, fotoğraj, video yüklemeler, yedekleme gibi zaman içerisinde değiştirilebilecek veya eklenebilecek yazılımlar sonrasında eklenebilmektedir.

7/24 Hizmet

Firmamız teknik ekibi hosting yazılım paketlerinden hangisini tercih ederseniz edin tüm hosting yazılımları için hazır olup, sürekli hizmet anlayışı ile sizlere destek olmaktadır. Web sitenizle ilgili sorunlarınız etkin ve hızlı şekilde çözümlenir. Desteklerimiz tüm hosting alıcılarımıza güvenle verilmektedir. Garanti kapsamında olan hosting yazılımlarında desteklerimiz gerektiğinde ücretsiz verilmektedir. Uzaktan ve online destek hatlarımızla da sorunlarınızı 7/24 iletebilir ve hızlı dönüşümlere sorunlarınızı çözümleriz.

Biz Kimiz

2009 yılından bu yana bilişim teknolojileri konusunda hizmet veren firmamız profesyonel hizmet anlayışı, eğitimli destek personeli ve teknik alt yapıya sahip olarak bu yolda güvenle ilerlemekte ve aynı güvenle müşterilerine destek hizmeti sunmaktadır. Kamusal ve kişisel isteklerinize göre hazırlanan web tabanlı sunucularınıza, tüm destekleyici programların kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Sitemizde Satışı Yapılan Çeşitli Hostingler

Ekonomik ve hızlı performanslı hosting paketlerimiz aşağıda belirtilmiştir. Yeni başlayanlar veya profesyonellere uygun hosting fiyatlarımız üstelik ekonomiktir. Hosting çeşitleri ve fiyatları için sitemizi incelemeniz önerilir.

 • Web hosting
 • Worldpres hosting
 • Linux hosting
 • Windows hosting
 • Cpanel hosting
 • Kurumsal hosting
 • Reseller hosting

Firmamızın çalışmaları arasında yer alan hosting ve hostinglerin gerekliliği ile web sunucularınızın çalışmasına katkılarına değindiğimiz bu yazımız dışında diğer bilgisayar teknik terim ve bilgilerine de firmamızın internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Teknolojinin her alanda hızlı ve etkili şekilde kullanılması adına alınan olumlu sonuçların farkında olan firmamız bu farkındalığı tüm müşterilerine de ulaştırma çabasında olup sürekli yenilikleri takip ederek kendini ve verilerini yenilemektedir. Firmamız ile çalışmanız size her anlamda getiri sağlayacaktır.