Kutlukent Bilgisayar

Sevdiklerimizin ve sahip olduklarımızın her zaman için, güvende olmasını isteriz. Değerli olan herhangi bir insana, eşyaya mekâna zarar gelsin istemeyiz.

Güvenlik Sistemlerinin Önemi

Sahip olunan her şeyi korumak için zaman zaman bir takım önlemlerin alınması gerekir. Bazen hayatta bir takım problemler ile karşı karşıya gelinir. Bizler için değer taşıyan şeyler zarar görebilir. Bu sebep ile güvenlik sistemleri hayati bir öneme sahiptir. Koruma, korunma ihtiyacı duyarız.

Bir takım önlemleri hayatımızda devreye sokarız. Sahip olunan evler, iş yerleri maddi ya da manevi değer taşıyan şeylerin güven altında olması bizler için çok önemlidir. Samsun güvenlik sistemleri olarak her türlü güvenlik için müşterilerimizin yanındayız. Oturduğunuz evleri, apartmanları, iş yerinizi güvenlik sistemlerimiz ile koruma altına alabilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri Nasıl Çalışır

Profesyonel hizmet anlayışımız ile tüm ihtiyaçlarınıza yönelik güvenlik ve yazılım sistemleriyle müşterilerin ihtiyaçlarını gidermeyi amaçladık. Samsun güvenlik sistemleri ile her koşulda kendinizi güvende hissetmeniz mümkündür. Güvenlik sistemlerinde en favori olan kapalı devre kamera sistemleridir.

Çeşitli kameralar kullanılarak, istenilen mekânı görüntülenip kaydedilmesi ve istenildiği taktirde yeniden izlemeye olanak tanımaktadır. Gelişen teknoloji ile kamera ve kayıt cihazı gibi ürünleri birçok insan tercih etmektedir. Artan nüfusla birlikte hırsızlık ve kundaklama gibi vakalar oldukça sık yaşanmaktadır.

Bu nedenle güvenlik sistemleri kullanmak artık mecburi hale gelmiştir. Samsun güvenlik sistemleri ile alış veriş mekânları dükkânlar, otogarlar, bankalar vb daha akla gelebilecek birçok mekân artık güven içerisinde.

Güvenlik Sistemlerinin Kullanım Amaçları

Güvenlik sistemleri kullanarak olası birçok tehlikenin önüne geçmek mümkündür. İnsanlar güven sistemlerini şu amaçla kullanmaktadır;

 • Yaşanabilecek hırsızlık olaylarının önüne geçmek için
 • Evlerde çıkabilecek yangın gibi vakaların yaşanmaması için önceden tedbir almak maksatlı kullanılmaktadır.
 • Ebeveynler yeni bir bakıcı aldıklarında bebeklerinin güvenliğini kontrol altına almak amaçlı kamera sistemi kullanabilir.
 • Kundaklama gibi olayların yaşanmaması adına güvenlik sistemleri kullanılmaktadır.
 • Ev, iş yeri gibi mekânların güvenliğini sağlamak adına çeşitli güvenlik unsurlarından faydalanılmaktadır.

Kullanılan güvenlik sistemleri ile birçok olumsuz durum, bertaraf edilebilir.

Hizmetlerimiz

Samsun güvenlik sistemleri olarak, istediğiniz taktirde evlerinize ve ya apartmanlarınıza, CCTV sistemini entegre etmekteyiz. Bu sistem sayesinde, çalışanların güvenliği, sağlanmış olur. Her işletme de zaman zaman asabi müşterilerle karşı karşıya gelinmesi gibi durumlar, yaşanmaktadır. Bu tür müşteriler, saldırgan hareketler sergilemeden önce, karşılarında görecekleri bir güvenlik sistemi ile bu tür davranışları sergilemekten vazgeçeceklerdir.

Güvenlik sistemlerinde var olan kaydetme özelliği, herhangi bir suç işlendiği zaman, suçluların daha kısa sürede, kolayca bulunmasına olanak sağlayacaktır. Firma olarak, bu sistemlerin 7 gün 24 saat çalıştırılması gerekliliğini düşünmekteyiz. Çünkü sistemin kapalı olduğu ve kayıt yapamadığı zamanlarda yaşanmış olaylara karşı savunmasız olursunuz. Bu durumda, sürekli güvenlik sağlanması maksadı ile kurulan bu sisteme aykırı bir durum oluşturacaktır.

Kamera sistemleri yalnızca güvenlik maksadı ile kullanılmaz. Samsun güvenlik sistemlerini, gözetleme maksatlı ya da denetleme maksatlı olarak da rahatça kullanabilirsiniz. Gözetleme maksatlı kullanımlar, genellikle ormanların ve karayollarının gözetlenmesi için kullanılmaktadır.

Trafik akışının gözetlenmesi ve orman yangınlarına karşı gözetleme yapılarak önlemler alınması bu kategoride gösterilebilir. MOBESE denetleme de bir bakıma gözetleme sistemi içinde yer almaktadır Denetleme amaçlı güvenlik sistemleri ise, özellikle büyük fabrikalarda ve ya çok personel çalıştıran işletmelerde kullanılabilir. Kuracağımız sistemler sayesinde, çalışanlarınızın performansını kontrol altına alabilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri

Teklif almak ve bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri ile ilgili sürekli güncellenen detay sayfamız.
Son Güncellenme Tarihi: 19 Mayıs 2020

İletişim

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:00
 • Cumartesi: 08:00 - 13:00
 • Pazar: Kapalı

Kutlukent Bilgisayar

Çalışmalarımızı 3 ana prensibe bağlı olarak gerçekleştiriyoruz.

 • Kalite
 • Güven
 • Fiyat