Güvenlik Sistemleri Neden Bu Kadar Önemlidir?

Güvenlik Sistemleri Neden Bu Kadar Önemlidir?

2009 yılından itibaren bilişim teknolojileri alanında birçok projeye imza atmış bulunmaktayız. Yaptığımız çalışmalar, tecrübelerimiz, profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Bilişim teknolojilerindeki en güncel gelişmeleri yakından takip ederek sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yepyeni projelerimizi sizlerle paylaşıyoruz ve birlikte büyüyoruz. Güvenliğinizi önemsiyoruz ve bu anlamda güvenlik sistemlerimizi sizlere sunuyoruz. Yaşam kalitenizi yükseltmek adına güvenliğiniz bizim için önemli. Bu hususta sunduğumuz güvenlik sistemleri kaliteli, son teknoloji ile üretilmiş, kaliteli yazılımlar içermektedir.

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemlerimizin sahip olduğu özellikler, ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanmıştır. Her alanda rahatlıkla kullanılan sistemler ile sizlerin ve müşterilerinizin güvenliği kontrol altında olacak.

Özellikler;

 • Uygun fiyat
 • Yüksek kaliteli
 • Geniş kullanım alanı
 • Alan kaydetme özelliği
 • Tekrar izleme özelliği
 • Gözetleme ve denetleme özelliği
 • Personelden tasarruf
 • Kapalı devre sistemi

Bu özellikler sayesinde artık anlık durumlarda daha güvenli olacak ve gözden hiçbir şey kaçmayacak. Kendinizi güvende hissetmeniz adına kurulan sistem kapalı devre sistemi olarak tercih edilmektedir. Bu sistem ile bulunduğunuz alan kaydedilir, uygun olduğunuz her an izleme şansa sahip olursunuz.

Uygun Fiyat

Teknoloji çağında olunması nedeniyle güvenlik kamerası, kayıt cihazları ve teknolojik ürünleri daha fazla üretilmeye başlanmıştır. Bu arz talep dengesi ile fiyatlar düşmüştür. Güvenlik sistemleri kullanım alanlarına göre kurulmaktadır. En uygun fiyatlarla sizlere bu konuda hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yüksek Kalite

Yüksek kaliteli güvenlik sistemlerimiz CCTV sistemi ile entegre olarak çalışabiliyor. Bu şekilde kullanım alanları daha fazla genişliyor. Günümüz şartlarında artan nüfus yoğunluğu, göç ve işsizlik nedenleri ile artan hırsızlık vakalarına karşı tedbirinizi almanız önem kazanıyor. Anlık müdahale etmenize destek olan güvenlik sistemleri ile kimse zarar görmeyecek.

Geniş Kullanım Alanı

Güvenlik sistemlerimizin kullanım alanı küçük, orta ve büyük ölçekte değişiyor. Her alanda kullanıma sahip olabileceğiniz ürünlerimiz ile güvenliğiniz birçok yerde sağlanmış olacak.

Kullanım alanları;

 • Kamuya açık alanlar
 • Eğitim kurumları
 • Sağlık kurumları
 • Apartman, müstakil, site ve binalar
 • Havalimanı
 • Kent alanı
 • Otogar
 • Firmalar
 • Dükkanlar
 • İşletmeler
 • Ormanlar
 • Fabrika
 • Trafik alanı
 • Kamu kurum ve kuruluşlar
 • Mahalleler

Kullanım alanı oldukça fazla olup, her büyüklüğe özgü kullanılacak güvenlik sistemi ekipmanları belirlenir. Profesyonel teknik ekibimiz tarafından uygulanan güvenlik sistemini bireysel olarak talep etmeniz mümkün. Özellikle mahallelerde artan hırsızlık olaylarında ya da araçların kundaklandığı semtlerde, mahalle sakinleri tarafından talep gören sistemlerimiz, kişi başına hem daha uygun fiyata geliyor hem de tüm mahalle korunuyor.

Alan Kaydetme Özelliği

Bulunduğunuz alanın izlenmesi, gözetlenmesi ve denetlenmesi adına personel ihtiyacınıza gerek kalmayacak. Hiçbir personel her alanı takip edemez. Gözden kaçan en önemli detay sizler için büyük bir sorun haline gelebilir. Hal böyle olunca sizlerin daha profesyonel bir desteğe ihtiyaç duymanız olası hale geliyor. Firmamız, her zaman sizlerin alanınız 7/24 gözetleyecek bir asistan sunuyor. En iyi asistanınız size her şeyi eksiksiz haber verecek olan güvenlik sistemlerimizdir. Kaydettiği görüntüleri eksiksiz olarak sizlere sunuyor.

Tekrar İzleme Özelliği

Artık kayıtlarınız silinmeyecek ve dilediğinizde kontrol ederek tekrar tekrar izleyebileceksiniz. Günlük kontrol adına oldukça kaliteli olan sistemlerimiz arıza yapmadan çalışıyor ve sizlerin güvenliğini kayıt altına alıyor.

Gözetleme ve Denetleme Özelliği

Her alanın gözetlenmeye ve denetlenmeye ihtiyacı vardır. Özellikle kamuya açık alanlar, ormanlar, trafik akışı, kapalı alanlar gibi birçok alanda kötü niyetli kişiler tarafından gözetlenmektedir. Böyle bir durumda bu kişileri gözetlemek adına bir personel görevlendirmek zorunda değilsiniz. İnsanlar gözden kaçırabilirler, güvenlik sistemleri asla. İnsanların göz yapısı ve görüş açısı her yeri aynı anda görme kapasitesine sahip değildir. Bu nedenle güvenlik sistemleri görüş açısının genişliği, aynı anda tüm gizli alanların kontrolü ile sürekli denetleyecek alanlara sahip olacaksınız.

Personelden Tasarruf

Dijital dünyada teknoloji artık günümüzde vazgeçilmez bir noktada. Teknoloji çağı denilen bu zamanda tüm iş ve işlemleri yapacak yapay zekalar, teknolojik ürünler ve sistemler ile insan gücünden tasarruf sağlanıyor. Bulunduğunuz alanın tam olarak denetlenmesi adına, yerin büyüklüğüne göre oldukça fazla personele ihtiyacınız olabilir. Aynı zamanda bazı durumlarda sizlere %100 bilgi veremeyebilirler. Güvenlik sistemlerimiz sizin gözünüz kulağınız. Sizlere konuşmayacak görüntülerle anlatacak kadar %100 güvenilir.

Kapalı Devre Sistemi

Kapalı devre sistemi; kamera kayıt cihazına veri eklerken, kapalı olan bir devre sistemi aracılığı ile yayılması için oluşturulan, kameraya bağlı bir sistemdir. 1924 yılı itibari ile geliştirilmiş ve kapalı devre televizyonu yani CCTV olarak muazzam gelişme sürecinden geçmiştir.

CCTV; kapalı devre sistemiyle entegre çalışıyor. İzlenecek bölgeye yerleştirdiğimiz güvenlik sistemlerimizin kameradan gelen görüntüleri lokal alanda, başka kişilerce erişim olmadan yetkili kişilere direkt olarak gönderen bir sistemdir. Özellikle kamu kurumlarında gizlilik esaslı alanlarda, orman yangınları ve trafik akışını izleyen MOBESE sistemlerinde bu uygulama vardır. Gizlilik adına sadece erişim yetkililer tarafından yapılmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

Güvenlik sistemleri hizmetleri dışında birçok hizmet alanımız mevcuttur. Sizlere teknoloji anlamında birçok proje üretmeye devam ediyoruz. Bakım ve onarım hizmetleri, otomasyon sistemleri, market hizmetleri ile her konuda çözüm önerileri sunuyoruz.

Otomasyon sistemlerimiz arasında bulunan market otomasyon sistemleri ile tüm ürünlerinizi müşterilerinizin hizmetine sunacaksınız. Müşterilerinizin alışverişlerini daha rahat bir ortamda yapmalarına imkân sağlayacak ve siparişlerine hemen ulaşmaları konusunda yardımcı olacaksınız.

Birçok markete ulaşım bakımından müşteriler zorluk çekmekte ve bu nedenle marketler müşteri kaybı yaşamaktadır. Bu uygulama ile hem teknoloji anlamında yenilik sunacaksınız hem de artık tüm alışverişlerini internet ve uygulamalar üzerinden gerçekleştiren müşterilerin beğenisini kazanacaksınız. Rakipleriniz arasında oldukça fark yaratacağınız otomasyon sistemi her anlamda kolaylık tanıyor.