Kutlukent Bilgisayar

Kutlukent Bilgisayar olarak 2009 yılından bu yana sizlere hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz Bilişim Teknolojileri sektöründe sürekli güncellediğimiz teknolojik bilgilerimizle ve edindiğimiz tecrübelerle sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

 • Güvenlik Sistemleri
 • Bakım ve Onarım
 • Otomasyon Sistemleri
 • İnternet Hizmetleri
 • Muadil Toner Hizmetleri

Saymış olduğumuz bu alanlarda verdiğimiz güvenli ve kaliteli hizmetlerdeki amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin yanı sıra sizlerin kaliteli hizmet almanızı sağlamaktır. Kaliteli hizmet almak elbette sizin de hakkınızdır.

Masaüstü ve Laptop Tamiri

Samsun Bilgisayar Teknik Servis olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin arasında, masaüstü bilgisayar ve laptop tamiri mevcuttur. Günümüzde teknoloji son derece gelişmiştir ve bilgisayar, laptop gibi teknolojik ürünler hayatımızda büyük yeri olan ürünlerdir. Bilgisayar elimizin altında sürekli ve çok çeşitli amaçlarla kullandığımız ve asla yokluğunu düşünemediğimiz adeta çağın icadı niteliği taşır. Güncel haberleri takip etmek, oyun oynamak, bir şeyler araştırmak, dizi veya film izlemek. Amacımız ne olursa olsun teknoloji çağı olan günümüzde bilgisayar sahibi olmak adeta şarttır.

Bilgisayar Arızaları

Bilgisayarın kullanımından ya da sistemden kaynaklanan bazı arızalara zaman zaman hepimiz maruz kalmışızdır. Bu tür bir sıkıntınız varsa başvuracağınız kaliteli hizmet veren ve güvenilir bir adres aramanız yapacağınız en akıllıca bir iş olacaktır. İşte bizler bu güvenilir olma konusunda sizlere yaptığımız işlerle garanti vermekteyiz.

Peki, konuyla ilgili verdiğimiz hizmetler nelerdir? Bilgisayarın dış sistemi ile ilgili olan ve bilgisayarın çalışmasını etkileyen bu arızaların giderilmesi konusunda sizlere çözümler üretmek, gerektiğinde parça temini ve değişimi, bilgisayarınızın rutin bakım ve kontrollerini yapmak verdiğimiz hizmetlerden sadece bir kaç tanesidir.

Modem, monitör, klavye, mouse, klavye, tarayıcı, yazıcı, güç kaynağı gibi bilgisayara ait tüm parça ve aksesuarları da firmamızdan temin edebilirsiniz. Bilgisayar parçaları şöyle sıralanabilir. Öncelikle tüm bilgisayarlarda olması gereken ve işleyişine doğrudan etki eden parçalar vardır. Klavye, ekran, fare, mikrofon,

Bilgisayar arızaları, yedek parça, tamir ve bakımına ait tüm soru ve sorunlarınıza çözüm üretmek, tecrübeli ve donanımlı teknik ekibimizle verdiğimiz hizmetlerdir. Teknik konularda alanında kendini kanıtlamış, bilgi tecrübesiyle ekibimiz her türlü bilgisayar arızalarını tamir etmek üzere hazır. Bizimle gereksiz parçalardan kurtulacaksınız. Firmamız daha fazla verim ve randıman alacağınız bir adrestir. Düşük fiyata yüksek verim almak bizimle çalışmanız önemli bir nedendir.

Bize Nasıl Ulaşacaksınız?

Bizimle iletişim kurmanın bir kaç yolu vardır.

Adresimiz: Kirazlık mahallesi Atatürk Bulvarı 154 / 2 Tekkeköy/ Samsun

İnternet Adresimiz: http//www.kutlukentbilgisayar.com

Telefon Numaramız: 0 545 587 64 44

WhatssApp iletişim numaramız: 0 543 688 26 56

Bilgisayarlarınızı en verimli ve rahat kullanım için destek vermek üzere ve bilgisayarınızla ilgili her türlü sorunda bizimle iletişime geçin. Sorununuza, akılcı çözümler üretelim.

Kurum Kültürümüz

Kurum kültürümüz, birçok temele dayanır. Bu temeller bizim kalite anlayışımızın da temelidir aynı zamanda.

Bizi biz yapan bu temeller ise şunlardır:

 • Çözüm odaklılık
 • Adalet
 • İş ahlakı
 • Manevi değerler
 • Gelişim ve yenilikçilik

Biz prensiplerinden ödün vermeyen, iş ahlakına son derece önem veren bir firma olma özelliğimizle yıllardır hizmetinizde olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Bilgisayar Teknik Servis

Teklif almak ve bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis ile ilgili sürekli güncellenen detay sayfamız.
Son Güncellenme Tarihi: 20 Mayıs 2020

İletişim

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:00
 • Cumartesi: 08:00 - 13:00
 • Pazar: Kapalı

Kutlukent Bilgisayar

Çalışmalarımızı 3 ana prensibe bağlı olarak gerçekleştiriyoruz.

 • Kalite
 • Güven
 • Fiyat