Kutlukent Bilgisayar

Bilgisayar çevre birimleri bilgisayarın çalışmasına yardımcı olan ürünlerdir. Bilgisayara bilgi girişini ve çıkışını sağlarlar. Bizler Kutlukent bilgisayar olarak samsun bilgisayar çevre birimleri ihtiyaçlarını gidermek amacıyla hizmet veriyoruz. Farklı marka ve modellerdeki bilgisayarların ihtiyaç duydukları ve çalışmalarına yardım sağlayan ürünler satışını ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar Çevre Birimi Çeşitleri

Bilgisayar çevre birimleri bilgisayara bilgi girişini ya da bilgi çıkışını sağlamasına bağlı olarak giriş birimleri ya da çıkış birimleri olarak adlandırılırlar. Bu iki çeşit dışında hem bilgi girişi hem de bilgi çıkışına yardımcı olan birimler bulunuyor. Bizler tüm bu ürünlerin uygun fiyatlarla ve modele uygun olarak tedarik edilmesini sağlayarak müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Satışa sunduğumuz bilgisayar çevre birimleri arasında klavye, disket sürücü, cd rom, flash bellek, harddisk, fare, modem, tarayıcı, yazıcı, güç kaynağı, monitör, kamera ve oyun çubukları yer alıyor. Ayrıca ürünlerin doğru çalışabilmesi için kurulumlarını teknik personellerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar Giriş Birimlerinin Satışı

Bilgisayara veri girişini sağlayan bilgisayar giriş birimlerinin satışlarını yapıyoruz. Satışa sunduğumuz bilgisayar giriş birimleri arasında şunları bulunuyor;

 • Klavye
 • Mikrofon
 • Kamera
 • Fare
 • Oyun çubukları
 • Tarayıcı

Bilgisayarları için bu ürünlere ihtiyaçları olanlar mağazamız üzerinden ya da firmamıza telefonla ulaşarak kullandıkları bilgisayarlar için uygun olacak ürünlerin siparişini verebiliyorlar.

Giriş Birimleri İçin Kurulum Hizmeti

Bilgisayarlar için ihtiyaç duyulan giriş birimlerinin satışı ve tedarik edilmesi yanı sıra kurulumlarını da gerçekleştiriyoruz. Örneğin ellerindeki belgelerin taranarak bilgisayar ve internet ortamına aktarılmasını sağlamak amacıyla tarayıcı satın alan kişilerin tarayıcılarının kurulumunu yapıyoruz.

Böylece müşterilerimiz tarayıcıların kurulamaması ya da yanlış kurulması gibi sıkıntılardan kurtularak makinelerini kullanmaya başlıyorlar. Aynı şekilde klavye, kamera ya da oyun çubukları gibi ürünlerinde ihtiyaç halinde kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar Çıkış Birimlerinin Satışı Ve Kurulumu

Firma hizmetlerimiz arasında bilgisayar çıkış birimlerinin satışı, tedariki ve kurulumu da yer alıyor. Bilgisayardan veri çıkışını sağlayan bu ürünlerin uygun fiyatlar karşılığında müşterilerimize ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Satışa sunduğumuz bilgisayar çıkış birimleri arasında yazıcı, monitör, hoparlör ve ekran çizici gibi ürünler oluyor. Yazıcılar bilgisayar ortamında yazılan yazıların kağıda aktarılmasını sağlarken hoparlör bilgisayardaki seslerin dışarıya verilmesini sağlıyor. Bu ürünleri de bilgisayar modellerine uygun olacak şekilde satışa sunuyoruz. Giriş birimlerinde olduğu gibi çıkış birimlerinde de kurulum hizmeti veriyoruz.

Bilgisayarların önemli parçalarından birisi olan monitörlerin gerekli kurulumlarını yaparak internet ve bilgisayar ortamındaki görüntülerin kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Aynı şekilde yazıcıların kurulumunu yaparak çalışan kişilerin gerekli belgeleri kağıda çıkartmalarını sağlıyoruz.

Bilgisayar Giriş Çıkış Birimleri İçin Satış Ve Kurulum Hizmeti

Satışa sunduğumuz çevre birimleri arasında hem giriş hem de çıkış yapan birimlerde yer alıyor. Bu ürünler arasında modem, harddisk, cd rom, manyetik kart ve dvd rom ürünleri bulunuyor.

Bu ürünlerinde kullanılan bilgisayara uygun marka ve modellerinin tedarikini sağlayarak bilgisayarlarda sorunsuz çalışmalarına yardımcı oluyoruz. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi giriş çıkış birimi olarak adlandırılan ürünler içinde kurulum hizmeti veriyoruz.

Uygun Fiyatlarla Satış Ve Kurulum Hizmeti

Bilgisayar çevre birimi olarak adlandırılan ürünler için verdiğimiz satış ve kurulum hizmetlerini müşterilerimizin bütçelerini yormayacak fiyatlarla veriyoruz. Bu ürünlerden birine ya da birkaçına ihtiyaç duyanlar bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlar karşılığında kaliteli olan ürünlerimize sahip olabiliyorlar.

Ayrıca bu ürünlerle karşılaştıkları kurulum sorunlarının giderilmesi içinde bizden yardım alabiliyorlar. İşini bilen ekiplerin ürünlerini kurmasını isteyenler bize ulaşarak kurulum taleplerini iletebiliyorlar. Hizmetlerimizi haftanın 6 günü hafta içi 08.00-19.00 saatlerinde cumartesi günü de 08.00-13.00 saatleri arasında veriyoruz.

Pazar günü de talebe bağlı olarak hizmet gerçekleştirebiliyoruz. Samsun’un her semtine kurulum hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar Çevre Birimleri

Teklif almak ve bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Bilgisayar Çevre Birimleri

Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili sürekli güncellenen detay sayfamız.
Son Güncellenme Tarihi: 19 Mayıs 2020

İletişim

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi-Cuma: 08:00 - 19:00
 • Cumartesi: 08:00 - 13:00
 • Pazar: Kapalı

Kutlukent Bilgisayar

Çalışmalarımızı 3 ana prensibe bağlı olarak gerçekleştiriyoruz.

 • Kalite
 • Güven
 • Fiyat